محرومیت » هیئت جودو و دفاع شخصی منطقه آزاد ماکو

آمار مطالب
یک ساعت پیش: 0
امروز: 0
این ماه: 0
کل: 376
کل نظرات: 101
آمار کاربران
یک ساعت پیش: 0
امروز: 2
این ماه: 15
کل: 221
بن شدگان: 0
جدیدترین عضو: agorinyj
تکنیک برتر جودو
تکنیک برتر جودو
من جودو را دوست دارم
کودک جودوکار
تکنیک برتر جودو

محرومیت

 

با توجه به مصوبه جلسه شورای فنی سازمان تیمهای ملی جودوکاران بدون مجوز نمی توانند به عضویت تیمهای ملی رشته های دیگر درآیند.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو و کوراش، با توجه به مصوبه جلسه شورای فنی سازمان تیمهای ملی ، جودوکارانی که حداقل سه ماه در اردوهای تیم ملی فعالیت داشته اند یا جودوکارانی که حداقل در دو نیم فصل لیگ های فدراسیون جودو شرکت کرده اند یا جودوکارانی که در یک سال گذشته، در مسابقات قهرمانی کشور در رده های سنی مختلف، جایزه بزرگ ، مدعیان تیمهای ملی شرکت کرده اند نمی توانند بدون مجوز فدراسیون جودو به عضویت تیمهای ملی رشته های دیگر درآیند.

 

در صورت رعایت نکردن این دستورالعمل، ضمن معرفی به کمیته انضباطی حداکثر محرومیت یکساله از حضور در مسابقات رسمی و اردوهای تیم ملی برایشان در نظر گرفته می شود، بدیهی است در سطح استان ها، تمامی تصمیمات در این حوزه منوط به تصویب در هیئت جودو آن استان می باشد که گزارش آن به فدراسیون ارسال می شود.

 

لازم به ذکر است، شورای سازماندهی سبک های وزارت ورزش به فدراسیون جودو این مجوز را داده است تا هر گونه تصمیمی در این خصوص طبق دستورالعمل فدراسیون باشد.

  • نظرات: 0
بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.
نام:*
ایمیل:*
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود